RABATY - dla Klientów "Google"!

Wywóz gruzu, odpadów budowlanych, śmieci, ziemi, odpadów zielonych
a także sprzedaż kruszyw, wyburzenia, rozbiórki
- Poznań i okolice

Kontenery na odpady

Dlaczego kontener na odpady?

Nie ma wygodniejszego sposobu na utylizację śmieci. Kontenery na wywóz odpadów w Poznaniu to najtańszy i najszybszy sposób na pozbycie się zalegających pozostałości po remoncie. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i natychmiastowe podstawienia. Dostarczane przez nas pojemniki dostępne są w wielu rozmiarach, odpowiednich dla każdego. Wszystkie kontenery wykonane są z solidnego metalu, odpornego na uszkodzenia oraz posiadają obniżoną jedną z burt, by ułatwić klientom załadunek.

dlaczego warto wywozić odpady w kontenerach

Przewaga kontenera nad innymi sposobami wywozu gruzu

Zwykle podczas budowy, przebudowy czy remontu powstaje duża ilość gruzu. Nie da się spakować go do zwykłych worków, jakie dostarczane są przez zakłady komunalne, ponieważ są one na to za cienkie, zaś jeśli chciałoby się załadować gruz do zwykłego pojemnika na śmieci, w większości przypadków trzeba liczyć się z nałożeniem kary w postaci mandatu. Legalnie można pozbyć się gruzu poprzez wrzucenie go do zamówionego pojemnika. Kontenery na gruz w Poznaniu to bardzo mocne i solidne pojemniki, do których odpady można wrzucać bez obaw o uszkodzenie ich.

dlaczego warto wywozić odpady w kontenerach w Poznaniu

Kontener to najtańsza metoda wywozu odpadów

Wynajem kontenera na czysty gruz, lub odpady budowlane w Poznaniu (wraz z usługą wywozu) uzależniony jest od wielkości kontenera. Szczegółowych informacji udzielą nasi pracownicy działu handlowego - prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez formularz kontaktowy na stronie.