RABATY - dla Klientów "Google"!

Wywóz gruzu, odpadów budowlanych, śmieci, ziemi, odpadów zielonych
a także sprzedaż kruszyw, wyburzenia, rozbiórki
- Poznań i okolice

Wywóz gruzu Przeźmierowo

Przeźmierowo jest niewielką wsią w powiecie poznańskim, której powierzchnia to niecałe 4 km2. Liczy ona blisko 6,5 tysiąca mieszkańców. Mimo, iż powierzchnia nie jest wielka, to zapotrzebowanie na wywóz gruzu z uwagi na gęstość zaludnienia na poziomie 1700 osób na kilometr kwadratowy może być znaczne. Prowadzone remonty i budowy domów jednorodzinnych wymagają odpowiedniej obsługi. Aby zapewnić optymalny komfort pracy, gruz powstający w trakcie budowy czy remontu należy systematycznie wywozić. Firma Eko-gruz dostarcza Państwu profesjonalne rozwiązanie - wywóz gruzu kontenerami o różnych pojemnościach na terenie Przeźmierowa. Jeśli mają Państwo mały remont, nasz doradca przedstawi Państwu ofertę na kontener o odpowiednim rozmiarze. Dysponujemy szerokim zakresem kontenerów, dlatego też możemy maksymalnie zoptymalizować koszt usługi. Domy, czy budynku, w których np. remont prowadzony jest na piętrze, może sprawić, że pomocnym w umiejscowieniu gruzu w kontenerze okaże się rękaw do gruzu. Nasza firma może Państwu wynająć taki rękaw do gruzu, który do minimum ograniczy proces przenoszenia gruzu do kontenera. Kontener na gruz zostanie podstawiony w ustalonym miejscu w Przeźmierowie, tak, aby zapewnić Państwu wygodę i bezpieczeństwo. Jeśli ilość gruzu jest znaczna lub gabaryty większe, umożliwiamy także załadunek gruzu na kontenery dźwigiem HDS. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne w przypadku, gdy ilość gruzu jest znaczna. Wywóz gruzu kontenerami w Przeźmierowie może być prosty i wygodny - wystarczy skorzystać z naszej oferty. Zapraszamy.

Zadzwoń: 509 522 220

wywóz gruzu Przeźmierowo

wywóz śmieci poznań
Nasza firma działa na podstawie wszelkich wymaganych zezwoleń w zakresie odbioru i transportu odpadów.

wywóz śmieci poznań
Wywóz gruzu, odpadów, a także transport wywrotkami o pojemności 12m3 z załadunkiem łyżką HDS.

kontenery na gruz poznań
Porządkowanie terenów otwartych, budynków, strychów, a także prace rozbiórkowe i wyburzeniowe.

kontenery na gruz poznań
Sprzedajemy gruz sortowany, a także odsiewkę, piasek żwir i czarnoziem oraz torf.

kontenery

Dlaczego warto wywozić odpady w kontenerach?

Dlatego, że jest to najtańsza opcja, a zarazem najwygodniejsza - podstawiamy kontenery bezpośrednio do miejsc powstawania gruzu, śmieci i odpadów - na posesje klientów, pod klatki na osiedlach jak również wewnątrz kamienic - dzieki posiadaniu najmniejszych ciężarówek typu Multicar, które zmieszczą się nawet w bardzo wąskie bramy. Kontener metalowy jest zarówno odporny jak i bardzo wytrzymały co pozwala na przewożenie wszystkich odpadów remontowych oraz budowlanych, które są zwykle bardzo ciężkie i zbyt duże, żeby zmieścić je w różnego rodzaju workach. Wszystkie posiadane przez nas kontenery są typu otwartego - mulda, co gwarantuje bardzo wygodny załadunek koparką, ręcznie we wiadrach oraz przy zastosowaniu specjalistycznych rękawów bezpylnych, które można również wynająć w naszej firmie.
kontenery

Kontener na gruz

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy budowlane i remontowe. Pojemniki odbieramy zarówno z placów budowy jak i z prywatnych posesji. Posiadamy niezawodny sprzęt, w tym samochody ciężarowe z dźwigami, które bez problemu poradzą sobie z odbiorem każdej ilości gruzu. Od konkurencji odróżnia nas zaangażowanie oraz szybka realizacja zleceń.

Zadowolenie i satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza. Jesteśmy elastyczni i łatwo dopasowujemy się do wymagań wszystkich naszych klientów. Jeśli odpady nie zmieszczą się do jednego pojemnika wówczas nasi pracownicy będą odbierać kontener na gruz tyle razy ile będzie to konieczne.

Wywóz śmieci i gruzu w Poznaniu przez naszą firmę to sprawdzony i najtańszy sposób na pozbycie się każdej ilości odpadów. Ogromne doświadczenie i duży wybór pojemników sprawia, że nasza oferta jest jedną z najlepszych na rynku. Wystarczy jeden telefon aby zamówić kontener i więcej nie martwić się o zalegający gruz.