RABATY - dla Klientów "Google"!

Wywóz gruzu, odpadów budowlanych, śmieci, ziemi, odpadów zielonych
a także sprzedaż kruszyw, wyburzenia, rozbiórki
- Poznań i okolice

Wywóz gruzu Luboń

Miasto Luboń powstało z połączenia trzech wsi: Lubonia, Lasku oraz Żabikowa. Prawa miejskie uzyskało w roku 1954. Jest jedną z części aglomeracji poznańskiej, a obszar jaki zajmuje to ok. 13,5 km2. Z ważnych węzłów, przebiega przez Luboń autostrada A2. To doskonałe połączenie sprawia, że tworzą się tutaj nowe inwestycje - przemysłowe oraz prywatne. Przez Luboń przebiega także droga wojewódzka 430 oraz blisko jego granicy trasa E261. Doskonałe połączenia z centrum Poznania oraz wskazane atuty sprawiają, że powstające nowe inwestycje oraz inwestycje remontowe generują sporą ilość gruzu, który należy w sposób bezpieczny i legalny wywieźć. Nasza firma oferuje wywóz gruzu kontenerami o różnych pojemnościach. Obsługujemy cały teren Lubonia, nasz szeroki wybór kontenerów do gruzu o różnych pojemnościach sprawia, że możemy dostosować naszą ofertę idealnie do Państwa potrzeb. Luboń charakteryzuje się wysokim charakterem gospodarczy, stąd dojeżdża do pracy w Poznaniu znaczna część mieszkańców. Nasza firma dysponuje także załadunkiem dźwigiem HDS - zapewnia to kompleksowość usługi wywozu gruzu. Deweloperzy chętnie rozpoczynają tutaj swoje inwestycje - Luboń jest dla nich atrakcyjnym miejscem do tworzenia nowych mieszkań i domów. Nasza firma, dostarczając profesjonalne rozwiązania w zakresie wywozu gruzu w Luboniu współpracuje z wieloma podmiotami firmowymi jak i prywatnymi. Wierzymy, że Państwo także dołączą do grona zadowolonych klientów. Zachęcamy do kontaktu i zlecenia wywozu gruzu w Luboniu.

Zadzwoń: 509 522 220

wywóz gruzu Luboń

wywóz śmieci poznań
Nasza firma działa na podstawie wszelkich wymaganych zezwoleń w zakresie odbioru i transportu odpadów.

wywóz śmieci poznań
Wywóz gruzu, odpadów, a także transport wywrotkami o pojemności 12m3 z załadunkiem łyżką HDS.

kontenery na gruz poznań
Porządkowanie terenów otwartych, budynków, strychów, a także prace rozbiórkowe i wyburzeniowe.

kontenery na gruz poznań
Sprzedajemy gruz sortowany, a także odsiewkę, piasek żwir i czarnoziem oraz torf.

kontenery

Dlaczego warto wywozić odpady w kontenerach?

Dlatego, że jest to najtańsza opcja, a zarazem najwygodniejsza - podstawiamy kontenery bezpośrednio do miejsc powstawania gruzu, śmieci i odpadów - na posesje klientów, pod klatki na osiedlach jak również wewnątrz kamienic - dzieki posiadaniu najmniejszych ciężarówek typu Multicar, które zmieszczą się nawet w bardzo wąskie bramy. Kontener metalowy jest zarówno odporny jak i bardzo wytrzymały co pozwala na przewożenie wszystkich odpadów remontowych oraz budowlanych, które są zwykle bardzo ciężkie i zbyt duże, żeby zmieścić je w różnego rodzaju workach. Wszystkie posiadane przez nas kontenery są typu otwartego - mulda, co gwarantuje bardzo wygodny załadunek koparką, ręcznie we wiadrach oraz przy zastosowaniu specjalistycznych rękawów bezpylnych, które można również wynająć w naszej firmie.
kontenery

Kontener na gruz

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy budowlane i remontowe. Pojemniki odbieramy zarówno z placów budowy jak i z prywatnych posesji. Posiadamy niezawodny sprzęt, w tym samochody ciężarowe z dźwigami, które bez problemu poradzą sobie z odbiorem każdej ilości gruzu. Od konkurencji odróżnia nas zaangażowanie oraz szybka realizacja zleceń.

Zadowolenie i satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza. Jesteśmy elastyczni i łatwo dopasowujemy się do wymagań wszystkich naszych klientów. Jeśli odpady nie zmieszczą się do jednego pojemnika wówczas nasi pracownicy będą odbierać kontener na gruz tyle razy ile będzie to konieczne.

Wywóz śmieci i gruzu w Poznaniu przez naszą firmę to sprawdzony i najtańszy sposób na pozbycie się każdej ilości odpadów. Ogromne doświadczenie i duży wybór pojemników sprawia, że nasza oferta jest jedną z najlepszych na rynku. Wystarczy jeden telefon aby zamówić kontener i więcej nie martwić się o zalegający gruz.