RABATY - dla Klientów "Google"!

Wywóz gruzu, odpadów budowlanych, śmieci, ziemi, odpadów zielonych
a także sprzedaż kruszyw, wyburzenia, rozbiórki
- Poznań i okolice

Wywóz śmieci Poznań

Wywóz odpadów budowlanych

Świadczymy usługę podstawiania kontenerów na śmieci, odpady budowlane i poremontowe w Poznaniu. Naszą ofertę kierujemy nie tylko do osób indywidualnych, które borykają się z problemem odpadów po wykonanym remoncie np. mieszkania, ale otwieramy się także na potrzeby firm. Dzięki zróżnicowaniu wielkości i pojemności kontenerów jakie posiadamy, możemy maksymalnie zoptymalizować koszty wynajmu i wybrać taki kontener, który sprosta oczekiwaniom konkretnego Klienta. Działamy także w taki sposób, aby cyklicznie wymieniać zapełniony kontener na śmieci na pusty.

Zapewne zastanawiają się Państwo czy odpady budowlane, których chcą się Państwo pozbyć na pewno wywieziemy. Odpowiedź jest oczywista, sprostamy nawet najtrudniejszemu zadaniu! Jednak, aby nieco pomóc i rozwiać wątpliwości przedstawiamy listę rzeczy, które możemy zaliczyć do śmieci, które odbieramy. Do takich odpadów poremontowych zaliczamy:

  • beton, pustaki
  • folie, tapety
  • styropian, gips
  • elementy plastikowe (rury kanalizacyjne, wykładziny podłogowe)
  • elementy stalowe, elementy drewniane

Wywóz odpadów poremontowych

Wybierając Eko – gruz wybierają Państwo profesjonalistów w dziedzinie wywozu śmieci w kontenerach w Poznaniu. Dzięki temu można mieć pewność, że po załadunku odpady zostaną przetransportowane w odpowiednie miejsce i zutylizowane. Jest to niezwykle ważne nie tylko dla środowiska, ale także dla zachowania czystości Państwa posesji po wykonaniu zlecenia. Posiadamy niezbędne zezwolenia na prowadzoną działalność. Zlecając wywóz śmieci naszej firmie dbają Państwo o przyrodę, która jest nas wszystkich bardzo istotna.

Do specjalności naszej firmy należy:

  • recykling ceramiki i dachówek
  • odbiór mebli i elektro-śmieci
  • odbiór śmieci w kontenerach
  • wywóz odpadów budowlanych i poremontowych, zarówno lekkich i niewielkich oraz tych wielkogabarytowych

Na co zwrócić uwagę decydując się na skorzystanie z usług wywozu odpadów budowlanych?

Jedną z najważniejszych kwestii, dzięki której możemy zoptymalizować koszty takiej usługi jest odpowiedni dobór wielkości i pojemności kontenera, aby dopasować je jak najlepiej do potrzeb konkretnego zamówienia. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno małe kontenery - o pojemności już 1,7m3, których pojemność odpowiada około 25 tradycyjnym workom na śmieci. Świetnie sprawdzą się dla Klientów indywidualnych. Można wybrać również kontenery nieco większe, do wywozu większych śmieci, starych mebli, tapczanów, kanap, dużej ilości styropianu. Nasza firma posiada także w ofercie duże kontenery na śmieci - przydatne szczególnie na placach budowy lub po wyburzeniu budynków. Jeśli chodzi o pojemność, to zmieszczą one nawet około 800 zwykłych worków na śmieci.
Jeśli chcą się Państwo pozbyć niechcianych śmieci, odpadów budowlanych i poremontowych w Poznaniu, a dodatkowo zachować przy tym działanie zgodne z ekologią to Eko – gruz będzie najlepszym wyborem!

Zamówienie wywozu śmieci w Poznaniu

W celu omówienia wszystkich szczegółów, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi doradcami telefonicznie lub za pośrednictwem naszej strony internetowej. Czekamy właśnie na Państwa zlecenie, niezależnie od tego czy mamy zająć się wywiezieniem niewielkiej ilości odpadów, czy śmieci wielkogabarytowych.

wywóz śmieci Poznań
wywóz śmieci w Poznaniu
odpady budowlane Poznań
odpady poremontowe Poznań
wywóz odpadów budowlanych Poznań