RABATY - dla Klientów "Google"!

Wywóz gruzu, odpadów budowlanych, śmieci, ziemi, odpadów zielonych
a także sprzedaż kruszyw, wyburzenia, rozbiórki
- Poznań i okolice

Wywóz gruzu z załadunkiem HDS

wywóz gruzu Poznań
Wywóz gruzu z załadunkiem HDS wywrotkami o pojemności 12m3.

wywóz gruzu Poznań
Nie muszą się Państwo martwić ręcznym, męczącym załadunkiem.

wywóz gruzu Poznań
Szybkie działanie, w przeciągu godziny uprzątniemy śmieci/gruz.

wywóz gruzu Poznań
Jako jedyni w Poznaniu posiadamy pojazdy typu Multicar.

Jako jedyni na terenie Poznania i okolic oferujemy wywóz gruzu, odpadów budowlanych i remontowych, śmieci oraz ziemi, wywrotkami o pojemności 12 m3 z załadunkiem łyżką HDS. Dzięki skorzystaniu z tej opcji pozbycia się odpadów nie muszą się Państwo przejmować ręcznym męczącym i długotrwałym załadunkiem ciężkich odpadów typu ziemia, glina, gruz. Nasz kierowca przyjedzie na miejsce i w przeciągu godziny uprzątnie całą zwałkę śmieci. Wystarczy tylko zadzwonić!

Załadunek gruzu - ręczny do kontenerów

Wszystkim naszym Klientom możemy zaproponować również wywóz odpadów i gruzu wraz załadunkiem kontenera. Usługa ta tyczy się każdego typu zabudowy: domki jednorodzinne, bloki, kamienice hale i obiekty użyteczności publicznej. Opróżniamy piwnice, strychy, magazyn i inne ciężko dostępne miejsca.

Rozliczamy się każdorazowo za zapełniony pojemnik, dzięki czemu mają Państwo czystą sytuację ile będzie kosztowała usługa i nie przepłacacie za ryczałt firmie, która bez zastanowienia wyceni Państwu taką kompleksową obsługę.

wywrotka Poznań
wywóz odpadów Poznań
kontenery

Dlaczego warto wywozić odpady w kontenerach?

Dlatego, że jest to najtańsza opcja, a zarazem najwygodniejsza - podstawiamy kontenery bezpośrednio do miejsc powstawania gruzu, śmieci i odpadów - na posesje klientów, pod klatki na osiedlach jak również wewnątrz kamienic - dzieki posiadaniu najmniejszych ciężarówek typu Multicar, które zmieszczą się nawet w bardzo wąskie bramy. Kontener metalowy jest zarówno odporny jak i bardzo wytrzymały co pozwala na przewożenie wszystkich odpadów remontowych oraz budowlanych, które są zwykle bardzo ciężkie i zbyt duże, żeby zmieścić je w różnego rodzaju workach. Wszystkie posiadane przez nas kontenery są typu otwartego - mulda, co gwarantuje bardzo wygodny załadunek koparką, ręcznie we wiadrach oraz przy zastosowaniu specjalistycznych rękawów bezpylnych, które można również wynająć w naszej firmie.