RABATY - dla Klientów "Google"!

Wywóz gruzu, odpadów budowlanych, śmieci, ziemi, odpadów zielonych
a także sprzedaż kruszyw, wyburzenia, rozbiórki
- Poznań i okolice

Wywóz gruzu z załadunkiem HDS

wywóz gruzu Poznań
Wywóz gruzu z załadunkiem HDS wywrotkami o pojemności 12m3.

wywóz gruzu Poznań
Nie muszą się Państwo martwić ręcznym, męczącym załadunkiem.

wywóz gruzu Poznań
Szybkie działanie, w przeciągu godziny uprzątniemy śmieci/gruz.

wywóz gruzu Poznań
Jako jedyni w Poznaniu posiadamy pojazdy typu Multicar.

Jako jedyni na terenie Poznania i okolic oferujemy wywóz gruzu, odpadów budowlanych i remontowych, śmieci oraz ziemi, wywrotkami o pojemności 12 m3 z załadunkiem łyżką HDS. Dzięki skorzystaniu z tej opcji pozbycia się odpadów nie muszą się Państwo przejmować ręcznym męczącym i długotrwałym załadunkiem ciężkich odpadów typu ziemia, glina, gruz. Nasz kierowca przyjedzie na miejsce i w przeciągu godziny uprzątnie całą zwałkę śmieci. Wystarczy tylko zadzwonić!

Załadunek gruzu - ręczny do kontenerów

Wszystkim naszym Klientom możemy zaproponować również wywóz odpadów i gruzu wraz załadunkiem kontenera. Usługa ta tyczy się każdego typu zabudowy: domki jednorodzinne, bloki, kamienice hale i obiekty użyteczności publicznej. Opróżniamy piwnice, strychy, magazyn i inne ciężko dostępne miejsca.

Rozliczamy się każdorazowo za zapełniony pojemnik, dzięki czemu mają Państwo czystą sytuację ile będzie kosztowała usługa i nie przepłacacie za ryczałt firmie, która bez zastanowienia wyceni Państwu taką kompleksową obsługę.

wywrotka Poznań
wywóz odpadów Poznań
kontenery

Dlaczego warto wywozić odpady w kontenerach?

Dlatego, że jest to najtańsza opcja, a zarazem najwygodniejsza - podstawiamy kontenery bezpośrednio do miejsc powstawania gruzu, śmieci i odpadów - na posesje klientów, pod klatki na osiedlach jak również wewnątrz kamienic - dzieki posiadaniu najmniejszych ciężarówek typu Multicar, które zmieszczą się nawet w bardzo wąskie bramy. Kontener metalowy jest zarówno odporny jak i bardzo wytrzymały co pozwala na przewożenie wszystkich odpadów remontowych oraz budowlanych, które są zwykle bardzo ciężkie i zbyt duże, żeby zmieścić je w różnego rodzaju workach. Wszystkie posiadane przez nas kontenery są typu otwartego - mulda, co gwarantuje bardzo wygodny załadunek koparką, ręcznie we wiadrach oraz przy zastosowaniu specjalistycznych rękawów bezpylnych, które można również wynająć w naszej firmie.
kontenery

Kontener na gruz

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy budowlane i remontowe. Pojemniki odbieramy zarówno z placów budowy jak i z prywatnych posesji. Posiadamy niezawodny sprzęt, w tym samochody ciężarowe z dźwigami, które bez problemu poradzą sobie z odbiorem każdej ilości gruzu. Od konkurencji odróżnia nas zaangażowanie oraz szybka realizacja zleceń.

Zadowolenie i satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza. Jesteśmy elastyczni i łatwo dopasowujemy się do wymagań wszystkich naszych klientów. Jeśli odpady nie zmieszczą się do jednego pojemnika wówczas nasi pracownicy będą odbierać kontener na gruz tyle razy ile będzie to konieczne.

Wywóz śmieci i gruzu w Poznaniu przez naszą firmę to sprawdzony i najtańszy sposób na pozbycie się każdej ilości odpadów. Ogromne doświadczenie i duży wybór pojemników sprawia, że nasza oferta jest jedną z najlepszych na rynku. Wystarczy jeden telefon aby zamówić kontener i więcej nie martwić się o zalegający gruz.