RABATY - dla Klientów "Google"!

Wywóz gruzu, odpadów budowlanych, śmieci, ziemi, odpadów zielonych
a także sprzedaż kruszyw, wyburzenia, rozbiórki
- Poznań i okolice

Wywóz gruzu Czerwonak

Czerwonak jest wsią gminną leżącą na północny wschód od Poznania. Przebiega przez nią droga wojewódzka 196 i liczy niecałe 6 tysięcy mieszkańców. Bliskie położenie Poznania, sprawia, że Czerwonak jest atrakcyjnym miejscem dla nowych inwestycji. Budowane są tu nowe domy oraz mieszkania. Budowa nowych inwestycji potrzebuje obsługi w zakresie wywozu gruzu. Najlepszym sposobem na wywóz gruzu jest podstawienie przez naszą firmę kontenera na gruz o odpowiednio dobranym rozmiarze do Państwa potrzeb. Nasza firma zapewnia podstawienie kontenera na gruz w ustalonym terminie. Dodatkowo, możemy zapewnić Państwu wynajem rękawów do gruzu, które w znacznym stopniu ułatwią ulokowanie gruzu z wyższych kondygnacji bezpośrednio w podstawionym kontenerze na gruz. Jeśli potrzebowaliby Państwo załadunku dużej ilości gruzu, także o większych gabarytach, z pomocą przyjdzie nasz pojazd wyposażony w dźwig HDS, dzięki któremu załadunek gruzu okaże się nieoceniony. Wywóz gruzu w Czerwonaku oferujemy na wysokim poziomie, w pełni profesjonalnie i legalnie. W XIXw. Czerwonak liczył kilkadziesiąt domów. Dzisiaj jest to duża wieś, w której mieszka wiele osób i nasza firma zapewnia wywóz gruzu kontenerami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm, zapewniając terminowe realizacje i pomagając przy tym przy nowych inwestycjach jak i remontach, gdzie ilość gruzu także jest znaczna i należy go w sposób jak najlepszy dla mieszkańców, wywieźć.

Zadzwoń: 509 522 220

wywóz gruzu Czerwonak

wywóz śmieci poznań
Nasza firma działa na podstawie wszelkich wymaganych zezwoleń w zakresie odbioru i transportu odpadów.

wywóz śmieci poznań
Wywóz gruzu, odpadów, a także transport wywrotkami o pojemności 12m3 z załadunkiem łyżką HDS.

kontenery na gruz poznań
Porządkowanie terenów otwartych, budynków, strychów, a także prace rozbiórkowe i wyburzeniowe.

kontenery na gruz poznań
Sprzedajemy gruz sortowany, a także odsiewkę, piasek żwir i czarnoziem oraz torf.

kontenery

Dlaczego warto wywozić odpady w kontenerach?

Dlatego, że jest to najtańsza opcja, a zarazem najwygodniejsza - podstawiamy kontenery bezpośrednio do miejsc powstawania gruzu, śmieci i odpadów - na posesje klientów, pod klatki na osiedlach jak również wewnątrz kamienic - dzieki posiadaniu najmniejszych ciężarówek typu Multicar, które zmieszczą się nawet w bardzo wąskie bramy. Kontener metalowy jest zarówno odporny jak i bardzo wytrzymały co pozwala na przewożenie wszystkich odpadów remontowych oraz budowlanych, które są zwykle bardzo ciężkie i zbyt duże, żeby zmieścić je w różnego rodzaju workach. Wszystkie posiadane przez nas kontenery są typu otwartego - mulda, co gwarantuje bardzo wygodny załadunek koparką, ręcznie we wiadrach oraz przy zastosowaniu specjalistycznych rękawów bezpylnych, które można również wynająć w naszej firmie.
kontenery

Kontener na gruz

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy budowlane i remontowe. Pojemniki odbieramy zarówno z placów budowy jak i z prywatnych posesji. Posiadamy niezawodny sprzęt, w tym samochody ciężarowe z dźwigami, które bez problemu poradzą sobie z odbiorem każdej ilości gruzu. Od konkurencji odróżnia nas zaangażowanie oraz szybka realizacja zleceń.

Zadowolenie i satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza. Jesteśmy elastyczni i łatwo dopasowujemy się do wymagań wszystkich naszych klientów. Jeśli odpady nie zmieszczą się do jednego pojemnika wówczas nasi pracownicy będą odbierać kontener na gruz tyle razy ile będzie to konieczne.

Wywóz śmieci i gruzu w Poznaniu przez naszą firmę to sprawdzony i najtańszy sposób na pozbycie się każdej ilości odpadów. Ogromne doświadczenie i duży wybór pojemników sprawia, że nasza oferta jest jedną z najlepszych na rynku. Wystarczy jeden telefon aby zamówić kontener i więcej nie martwić się o zalegający gruz.