RABATY - dla Klientów "Google"!

Wywóz gruzu, odpadów budowlanych, śmieci, ziemi, odpadów zielonych
a także sprzedaż kruszyw, wyburzenia, rozbiórki
- Poznań i okolice

Toalety przenośne Poznań

Toalety przenośne (mobilne) oferowane przez firmę Eko-Gruz pozwalają na zapewnienie odpowiedniego - wysokiego standardu higienicznego w przypadku braku dostępu kanalizacji lub szamba. Oferujemy wynajem krótko i długoterminowy.

Oferujemy najtańszy i najszybszy wynajem oraz serwis toalet przenośnych na terenie Poznania i okolic do 100 km od Poznania. Naszym klientom oferujemy usługi wynajmu bardzo mocnych i trwałych toalet przenośnych wykonanych z wysokogatunkowych tworzyw sztucznych oraz ich fachowej obsługi (serwisu).

Nasze toalety przenośne wyróżnia komfort oraz wzorowy serwis przez cały czas eksploatacji kabiny. Jesteśmy sprawdzoną firmą, która od lat działa w branży komunalnej obsługując tysiące klientów indywidualnych oraz firm. Posiadamy specjalne kabiny przeznaczone na budowy, które są wzmacniane i bardziej odporne na uszkodzenia od innych kabin - a teraz mogą z nich skorzystać również klienci z całego Poznania i okolic (do 100 km).

Toalety przenośne oferowane przez Eko-Gruz są przeznaczone głównie dla:

 • firm budowlanych,
 • ekip remontowych,
 • właścicieli kąpielisk i plaż,
 • właścicieli punktów gastronomicznych,
 • klienci indywidualni,
 • właścicieli parkingów,
 • obiektów użytku publicznego,
 • oraz wszystkich innych miejsc, gdzie nie ma dostępu do toalety stacjonarnej.

Toalety przenośne (mobilne toalety przenośne) podstawiamy w zależności od ustaleń z klientem na okres od kilku pojedynczych dni aż do wynajmu długoterminowego, na stałe. Dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego oferujemy profesjonalny serwis naszych toalet przenośnych.

Profesjonalny serwis toalety obejmuje:

 • opróżnienie zbiornika z nieczystościami
 • umycie toalety przenośnej
 • napełnienie zbiornika czystą wodą wraz z odpowiednimi środkami chemicznymi (bakteriobójczymi i zapachowymi)
 • wymiana papieru toaletowego
 • zapewniamy najwyższy standard serwisu kabiny przenośnej!

Cechuje nas wysoka jakość, terminowość i rzetelność. Zapraszamy do współpracy!

Wynajem umywalek przenośnych

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo wynajem wyposażenia sanitarnego w wysokim standardzie. Poza samym wynajmem gwarantujemy transport we wskazane miejsce, instalację oraz serwis. Nasze umywalki zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów zapewniając tym samym wysoką estetykę oraz łatwość w czyszczeniu. Umywalki plenerowe najczęściej wynajmowane są przy okazji wydarzeń i zabaw w plenerze bądź na place budowlane.

Wynajem umywalek krótko- i długoterminowy. Ofertę dostosowujemy do zwiększających się potrzeb naszych Klientów.

Umywalki przenośne są niewielkich rozmiarów, wyposażone w dozownik na mydło, pojemnik na wodę oraz miejsce na ręcznik papierowy. Podłączenie do sieci wodno - kanalizacyjnej nie jest wymagane. Zapewniamy profesjonalny serwis w trakcie wynajmu.

toalety przenośne Poznań
toalety przenośne Poznań
toalety przenośne Poznań
toalety przenośne Poznań
kontenery

Dlaczego warto wywozić odpady w kontenerach?

Dlatego, że jest to najtańsza opcja, a zarazem najwygodniejsza - podstawiamy kontenery bezpośrednio do miejsc powstawania gruzu, śmieci i odpadów - na posesje klientów, pod klatki na osiedlach jak również wewnątrz kamienic - dzieki posiadaniu najmniejszych ciężarówek typu Multicar, które zmieszczą się nawet w bardzo wąskie bramy. Kontener metalowy jest zarówno odporny jak i bardzo wytrzymały co pozwala na przewożenie wszystkich odpadów remontowych oraz budowlanych, które są zwykle bardzo ciężkie i zbyt duże, żeby zmieścić je w różnego rodzaju workach. Wszystkie posiadane przez nas kontenery są typu otwartego - mulda, co gwarantuje bardzo wygodny załadunek koparką, ręcznie we wiadrach oraz przy zastosowaniu specjalistycznych rękawów bezpylnych, które można również wynająć w naszej firmie.
kontenery

Kontener na gruz

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy budowlane i remontowe. Pojemniki odbieramy zarówno z placów budowy jak i z prywatnych posesji. Posiadamy niezawodny sprzęt, w tym samochody ciężarowe z dźwigami, które bez problemu poradzą sobie z odbiorem każdej ilości gruzu. Od konkurencji odróżnia nas zaangażowanie oraz szybka realizacja zleceń.

Zadowolenie i satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza. Jesteśmy elastyczni i łatwo dopasowujemy się do wymagań wszystkich naszych klientów. Jeśli odpady nie zmieszczą się do jednego pojemnika wówczas nasi pracownicy będą odbierać kontener na gruz tyle razy ile będzie to konieczne.

Wywóz śmieci i gruzu w Poznaniu przez naszą firmę to sprawdzony i najtańszy sposób na pozbycie się każdej ilości odpadów. Ogromne doświadczenie i duży wybór pojemników sprawia, że nasza oferta jest jedną z najlepszych na rynku. Wystarczy jeden telefon aby zamówić kontener i więcej nie martwić się o zalegający gruz.