RABATY - dla Klientów "Google"!

Wywóz gruzu, odpadów budowlanych, śmieci, ziemi, odpadów zielonych
a także sprzedaż kruszyw, wyburzenia, rozbiórki
- Poznań i okolice

O nas - Eko-Gruz

wywóz gruzu Poznań
Zadowolenie Klienta
naszym priorytetem

wywóz gruzu Poznań
Nasza firma dba
o ochronę środowiska

wywóz gruzu Poznań
Wieloletnie doświadczenie
i profesjonalizm

Firma EKO-GRUZ działa na terenie Poznania i okolic nieustannie od 10 lat. Jesteśmy firmą rodzinną prowadzoną przez i zatrudniającą Poznaniaków. Dla naszych Klientów świadczymy usługi:

  • wywóz śmieci
  • wywóz gruzu
  • wywóz odpadów
  • wynajem kontenerów na śmieci
  • wynajem kontenerów na gruz
  • ręczne i mechaniczne ładowanie gruzu i śmieci
  • wynajem rękawów zsypowych do gruzu
  • transport materiałów sypkich
  • sprzedaż gruzu sortowanego - kruszywa
  • wywóz ziemi - wywrotkami i w kontenerach

Najważniejsza dla naszej firmy jest ochrona środowiska. Wszystkie oferowane przez nas usługi świadczymy na najwyższym poziomie i z poszanowaniem Ustawy o Ochronie Środowiska. Wszystkie odbierane przez nas odpady trafiają do legalnych miejsc ich przeznaczenia, po wstępnym poddaniu ich sortowaniu. Dysponujemy szeroką gamą pojazdów jak i pojemników, dzięki czemu możemy każdemu zaoferować usługę na miarę potrzeb - a co za tym idzie na najniższym możliwym poziomie cenowym. Wystarczy tylko zadzwonić, by zamówić usługę wywozu śmieci w kontenerach z terenu Poznania i okolic w najkrótszym możliwym terminie - niemalże "od ręki". Zajmujemy się głównie zleceniami jednorazowymi dla Klientów indywidualnych oraz firm, dzięki czemu jesteśmy zawsze konkurencyjni i oferujemy najlepsze warunki na rynku. Dostosowujemy się do naszych Klientów i gwarantujemy najwyższy poziom świaczonych usług.

Tylko w naszej firmie zamawiając kontener na "czysty gruz" płacimy mniej niż za śmieci i oczywiście taniej niż u konkurencji. Jako nieliczni poddajemy gruz odzyskowi na nowoczesnej kruszarce z separatorami dzięki czemu uzyskujemy surowiec wtórny - materiał budowlany gotowy do dalszego użycia - pod drogi, place i zasypki. Z nami jest zawsze tanio i ekologicznie! Wystarczy tylko zadzwonić pod numer: 509 522 220, a nie tracić cenny czas na wypełnianie zleceń itp. tak jak w innych firmach.

wywóz gruzu Poznań
Nasza firma działa na podstawie wszelkich wymaganych zezwoleń w zakresie odbioru i transportu odpadów.

wywóz gruzu Poznań
Wywóz gruzu, odpadów, a także transport wywrotkami o pojemności 12m3 z załadunkiem łyżką HDS.

wywóz gruzu Poznań
Porządkowanie terenów otwartych, budynków, strychów, a także prace rozbiórkowe i wyburzeniowe.

wywóz gruzu Poznań
Sprzedajemy gruz sortowany, a także odsiewkę, piasek żwir i czarnoziem oraz torf.

kontenery

Dlaczego warto wywozić odpady w kontenerach?

Dlatego, że jest to najtańsza opcja, a zarazem najwygodniejsza - podstawiamy kontenery bezpośrednio do miejsc powstawania gruzu, śmieci i odpadów - na posesje klientów, pod klatki na osiedlach jak również wewnątrz kamienic - dzieki posiadaniu najmniejszych ciężarówek typu Multicar, które zmieszczą się nawet w bardzo wąskie bramy. Kontener metalowy jest zarówno odporny jak i bardzo wytrzymały co pozwala na przewożenie wszystkich odpadów remontowych oraz budowlanych, które są zwykle bardzo ciężkie i zbyt duże, żeby zmieścić je w różnego rodzaju workach. Wszystkie posiadane przez nas kontenery są typu otwartego - mulda, co gwarantuje bardzo wygodny załadunek koparką, ręcznie we wiadrach oraz przy zastosowaniu specjalistycznych rękawów bezpylnych, które można również wynająć w naszej firmie.
kontenery

Kontener na gruz

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy budowlane i remontowe. Pojemniki odbieramy zarówno z placów budowy jak i z prywatnych posesji. Posiadamy niezawodny sprzęt, w tym samochody ciężarowe z dźwigami, które bez problemu poradzą sobie z odbiorem każdej ilości gruzu. Od konkurencji odróżnia nas zaangażowanie oraz szybka realizacja zleceń.

Zadowolenie i satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza. Jesteśmy elastyczni i łatwo dopasowujemy się do wymagań wszystkich naszych klientów. Jeśli odpady nie zmieszczą się do jednego pojemnika wówczas nasi pracownicy będą odbierać kontener na gruz tyle razy ile będzie to konieczne.

Wywóz śmieci i gruzu w Poznaniu przez naszą firmę to sprawdzony i najtańszy sposób na pozbycie się każdej ilości odpadów. Ogromne doświadczenie i duży wybór pojemników sprawia, że nasza oferta jest jedną z najlepszych na rynku. Wystarczy jeden telefon aby zamówić kontener i więcej nie martwić się o zalegający gruz.