RABATY - dla Klientów "Google"!

Wywóz gruzu, odpadów budowlanych, śmieci, ziemi, odpadów zielonych
a także sprzedaż kruszyw, wyburzenia, rozbiórki
- Poznań i okolice

Wywóz odpadów ogrodowych

Wywóz odpadów zielonych

Firma Eko-Gruz zapewni Państwu bezproblemowy wywóz odpadów zielonych, takich, jak trawa, krzaki, czy gałęzie. Odpady zielone często zajmują przestrzeć na naszej posesji. W łatwy sposób można się ich pozbyć i sprawić, że teren wokół nas będzie znów piękny, posprzątany i schludnie wyglądał. Wystarczy do nas zadzwonić, a nasi pracownicy odbiorą od Państwa wszelkie odpady zielone - zapewniamy profesjonalny transport.

Jeśli mają Państwo do wywiezienia takie odpady zielone, jak:

 • skoszoną trawę
 • liście
 • krzaki
 • gałęzie drzew
 • fragmenty drzew

Oto, co możemy zaoferować:

 • wywozimy odpady zielone
 • wywozimy odpady ogrodowe
 • wywóz trawy i liści
 • kontenery na odpady ogrodowe
 • kontenery na trawę i liście
 • kontenery na odpady zielone

Zachęcamy do kontaktu z nami, szybko i sprawnie wywieziemy odpady zielone w Poznaniu i okolicach. Błyskawicznie podstawiamy kontener na odpady ogrodowe. Jeśli chcą Państwo szybko pozbyć się liści i trawy, wystarczy zadzwonić do nas i zamówić kontener na liście i trawy! Zapraszamy!


wywóz odpadów zielonych Poznań
wywóz odpadów zielonych Poznań
kontenery

Dlaczego warto wywozić odpady w kontenerach?

Dlatego, że jest to najtańsza opcja, a zarazem najwygodniejsza - podstawiamy kontenery bezpośrednio do miejsc powstawania gruzu, śmieci i odpadów - na posesje klientów, pod klatki na osiedlach jak również wewnątrz kamienic - dzieki posiadaniu najmniejszych ciężarówek typu Multicar, które zmieszczą się nawet w bardzo wąskie bramy. Kontener metalowy jest zarówno odporny jak i bardzo wytrzymały co pozwala na przewożenie wszystkich odpadów remontowych oraz budowlanych, które są zwykle bardzo ciężkie i zbyt duże, żeby zmieścić je w różnego rodzaju workach. Wszystkie posiadane przez nas kontenery są typu otwartego - mulda, co gwarantuje bardzo wygodny załadunek koparką, ręcznie we wiadrach oraz przy zastosowaniu specjalistycznych rękawów bezpylnych, które można również wynająć w naszej firmie.
kontenery

Kontener na gruz

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy budowlane i remontowe. Pojemniki odbieramy zarówno z placów budowy jak i z prywatnych posesji. Posiadamy niezawodny sprzęt, w tym samochody ciężarowe z dźwigami, które bez problemu poradzą sobie z odbiorem każdej ilości gruzu. Od konkurencji odróżnia nas zaangażowanie oraz szybka realizacja zleceń.

Zadowolenie i satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza. Jesteśmy elastyczni i łatwo dopasowujemy się do wymagań wszystkich naszych klientów. Jeśli odpady nie zmieszczą się do jednego pojemnika wówczas nasi pracownicy będą odbierać kontener na gruz tyle razy ile będzie to konieczne.

Wywóz śmieci i gruzu w Poznaniu przez naszą firmę to sprawdzony i najtańszy sposób na pozbycie się każdej ilości odpadów. Ogromne doświadczenie i duży wybór pojemników sprawia, że nasza oferta jest jedną z najlepszych na rynku. Wystarczy jeden telefon aby zamówić kontener i więcej nie martwić się o zalegający gruz.