RABATY - dla Klientów "Google"!

Wywóz gruzu, odpadów budowlanych, śmieci, ziemi, odpadów zielonych
a także sprzedaż kruszyw, wyburzenia, rozbiórki
- Poznań i okolice

Rękaw / zsyp do gruzu

Wynajem rękawów zsypowych do gruzu

Jako nieliczni proponujemy Państwu wynajem bezpylnych rękawów zsypowych do gruzu, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób pozbędą się Państwo odpadów z wyższych kondygnacji. Jest to jedyne najwłaściwsze rozwiązanie w centrum miasta, które pozwala zapobiec kompletnemu zabrudzeniu miejsca budowy a zarazem spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa BHP.

Przy zamówieniu rękawa z kontenerem w firmie EKO-GRUZ transport GRATIS. Zestaw zsypu budowlanego do gruzu wykonany jest z polietylenu PE-HD o dużej odporności na uszkodzenia.

Zestaw zapewnia najszybsze i najczystsze usunięcie gruzu do pojemników ustawionych bezpośrednio pod remontowanym budynkiem.

Dużą zaletą jest prosty montaż oraz możliwość dostosowania wielkości zestawu do wysokości budynku.

zsypy do gruzu Poznań
Oferujemy najniższe ceny
oraz natychmiastową obsługę!

zsypy do gruzu Poznań
Rzetelność i terminowość
to nasze atuty!

wynajem zsypy do gruzu Poznań
wynajem zsypy do gruzu Poznań
wynajem zsypy do gruzu Poznań
wynajem zsypy do gruzu Poznań
kontenery

Dlaczego warto wywozić odpady w kontenerach?

Dlatego, że jest to najtańsza opcja, a zarazem najwygodniejsza - podstawiamy kontenery bezpośrednio do miejsc powstawania gruzu, śmieci i odpadów - na posesje klientów, pod klatki na osiedlach jak również wewnątrz kamienic - dzieki posiadaniu najmniejszych ciężarówek typu Multicar, które zmieszczą się nawet w bardzo wąskie bramy. Kontener metalowy jest zarówno odporny jak i bardzo wytrzymały co pozwala na przewożenie wszystkich odpadów remontowych oraz budowlanych, które są zwykle bardzo ciężkie i zbyt duże, żeby zmieścić je w różnego rodzaju workach. Wszystkie posiadane przez nas kontenery są typu otwartego - mulda, co gwarantuje bardzo wygodny załadunek koparką, ręcznie we wiadrach oraz przy zastosowaniu specjalistycznych rękawów bezpylnych, które można również wynająć w naszej firmie.
kontenery

Kontener na gruz

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy budowlane i remontowe. Pojemniki odbieramy zarówno z placów budowy jak i z prywatnych posesji. Posiadamy niezawodny sprzęt, w tym samochody ciężarowe z dźwigami, które bez problemu poradzą sobie z odbiorem każdej ilości gruzu. Od konkurencji odróżnia nas zaangażowanie oraz szybka realizacja zleceń.

Zadowolenie i satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza. Jesteśmy elastyczni i łatwo dopasowujemy się do wymagań wszystkich naszych klientów. Jeśli odpady nie zmieszczą się do jednego pojemnika wówczas nasi pracownicy będą odbierać kontener na gruz tyle razy ile będzie to konieczne.

Wywóz śmieci i gruzu w Poznaniu przez naszą firmę to sprawdzony i najtańszy sposób na pozbycie się każdej ilości odpadów. Ogromne doświadczenie i duży wybór pojemników sprawia, że nasza oferta jest jedną z najlepszych na rynku. Wystarczy jeden telefon aby zamówić kontener i więcej nie martwić się o zalegający gruz.