RABATY - dla Klientów "Google"!

Wywóz gruzu, odpadów budowlanych, śmieci, ziemi, odpadów zielonych
a także sprzedaż kruszyw, wyburzenia, rozbiórki
- Poznań i okolice

Self storage Poznań

Magazyny do wynajęcia Self Storage

Firma Eko-Gruz oferuje samoobsługowe, stacjonarne magazyny do wynajęcia. Cieszą się one popularnością wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność przechowywania wyposażenia domowego, firmowego, sprzętu sportowego czy przedmiotów osobistych. Z oferty self storage korzystać mogą zarówno klienci indywidualni, np. przy okazji przeprowadzek, remontów, jak i przedsiębiorstwa, kiedy tylko potrzebny jest schowek do tymczasowego przechowywania firmowego wyposażenia czy mebli.

Bezpieczne przechowywanie

Magazyny self storage gwarantują bezpieczne przechowywanie mienia i zabezpieczają je przed kradzieżą. Gwarantujemy dostęp do wynajętego schowka przez 24h na dobę (łącznie z weekendami). Obszar, na którym znajdują się magazyny jest cały czas monitorowany. Na miejscu przez całą dobę czuwa ochrona. Każdy Klient otrzymuje swój kod dostępu do wynajętego przez siebie pomieszczenia. Nasze kontenery wykonane są z odpornej stali, umożliwiają cyrkulację powietrza. Pozwalają na ochronę przechowywanych materiałów przed deszczem.

Dostęp 24/7

Całodobowy dostęp do magazynu gwarantujemy na podstawie umowy zawieranej z klientem przed udostępnieniem pomieszczenia. Zapraszamy do współpracy tych Klientów, którzy oczekują solidnych, wytrzymałych pomieszczeń. Nasza oferta spełnia te wymagania. Zapraszamy na ulicę Odrzutową do Janikowa. Oprócz stacjonarnych magazynów proponujemy również mobilne kontenery biurowe czy socjalne. Działamy na terenie Janikowa, gdzie mieszczą się stacjonarne magazyny, a mobilne kontenery dowozimy również na terenie całego województwa wielkopolskiego. W branży działamy już od lat, zaufało nam mnóstwo zadowolonych Klientów.

Nowoczesne self storage w Poznaniu

Mają sporą pojemność, ich wymiary to 2,5m x 6m.

Magazyny wynajmujemy na krótki czas, jak i długoterminowo. Koszt wynajmu magazynu zaczyna się od 190 zł.

Nie ma minimalnego okresu, na jaki wynajmujemy pomieszczenia. Jednak jeśli decydują się Państwo wynająć schowek na czas powyżej 3 miesięcy, dopuszczamy wówczas możliwość negocjacji ceny.

Samoobsługowe magazyny wynajmowane przez naszą firmę są alternatywą dla przydomowych pomieszczeń do przechowywania przedmiotów osobistych czy mebli. Jeżeli nie dysponują Państwo piwnicą czy strychem, a stoją przed koniecznością tymczasowego przechowania różnych materiałów, zapraszamy do self storage.

self storage Poznań
self storage Poznań

W magazynach self storage można przechowywać wszystko oprócz:

  • przedmiotów uznanych za nielegalne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej;
  • rzeczy pochodzących z przestępstw;
  • przedmiotów niebezpiecznych, toksycznych, mocno żrących, wszelkiego rodzaju chemikaliów;
  • paliw, olejów, smarów;
  • śmieci, odpadów, nawozów;
  • produktów spożywczych łatwo psujących się;
  • żywych zwierząt

Dodatkowe atuty to elastyczny dostęp do wynajmowanej powierzchni (7 dni w tygodniu, 24h/dobę), bezpośredni podjazd pod magazyn, całodobowy monitoring, czyste i zadbane przestrzenie magazynowe i atrakcyjne ceny. Atrakcyjna oferta cenowa na każdą kieszeń. Minimalny okres najmu wynosi 1 miesiąc. Plac w Janikowie. Zapraszamy!

self storage Poznań self storage Poznań

Wynajem kontenerów magazynowych z transportem do klienta do 100 km

Firma Eko - Gruz oferuje Państwu kontenery biurowe i socjalne, które mają doskonałe zastosowanie nie tylko jako pomieszczenie zaplecza budowlanego. Doskonale sprawdzą się na Państwa budowie po prostu jako pomieszczenia magazynowe. Firma Eko - Gruz dostarcza rozwiązania, które są świetnym zastępstwem dla tradycyjnych budynków biurowych. Udostępniamy Państwu możliwość dodatkowego wyposażenia, do którego zaliczamy m. in. klimatyzatory, grzejniki elektryczne, czy możliwość instalacji zaplecza sanitarnego.

Zobacz więcej

self storage Poznań self storage Poznań