RABATY - dla Klientów "Google"!

Wywóz gruzu, odpadów budowlanych, śmieci, ziemi, odpadów zielonych
a także sprzedaż kruszyw, wyburzenia, rozbiórki
- Poznań i okolice

Self storage Poznań

Magazyny do wynajęcia Self Storage

Firma Eko-Gruz oferuje samoobsługowe, stacjonarne magazyny do wynajęcia. Cieszą się one popularnością wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność przechowywania wyposażenia domowego, firmowego, sprzętu sportowego czy przedmiotów osobistych. Z oferty self storage korzystać mogą zarówno klienci indywidualni, np. przy okazji przeprowadzek, remontów, jak i przedsiębiorstwa, kiedy tylko potrzebny jest schowek do tymczasowego przechowywania firmowego wyposażenia czy mebli.

Magazyny self storage gwarantują bezpieczne przechowywanie mienia i zabezpieczają je przed kradzieżą. Gwarantujemy dostęp do wynajętego schowka przez 24h na dobę (łącznie z weekendami). Obszar, na którym znajdują się magazyny jest cały czas monitorowany. Na miejscu przez całą dobę czuwa ochrona. Każdy Klient otrzymuje swój kod dostępu do wynajętego przez siebie pomieszczenia.

W magazynach self storage można przechowywać wszystko oprócz:

  • przedmiotów uznanych za nielegalne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej;
  • rzeczy pochodzących z przestępstw;
  • przedmiotów niebezpiecznych, toksycznych, mocno żrących, wszelkiego rodzaju chemikaliów;
  • paliw, olejów, smarów;
  • śmieci, odpadów, nawozów;
  • produktów spożywczych łatwo psujących się;
  • żywych zwierząt

Nasze kontenery wykonane są z odpornej stali, umożliwiają cyrkulację powietrza. Pozwalają na ochronę przechowywanych materiałów przed deszczem.

Mają sporą pojemność, ich wymiary to 2,5m x 6m.

Magazyny wynajmujemy na krótki czas, jak i długoterminowo. Koszt wynajmu magazynu zaczyna się od 350 zł.

Nie ma minimalnego okresu, na jaki wynajmujemy pomieszczenia. Jednak jeśli decydują się Państwo wynająć schowek na czas powyżej 3 miesięcy, dopuszczamy wówczas możliwość negocjacji ceny.

Samoobsługowe magazyny wynajmowane przez naszą firmę są alternatywą dla przydomowych pomieszczeń do przechowywania przedmiotów osobistych czy mebli. Jeżeli nie dysponują Państwo piwnicą czy strychem, a stoją przed koniecznością tymczasowego przechowania różnych materiałów, zapraszamy do self storage.

self storage Poznań self storage Poznań

Całodobowy dostęp do magazynu gwarantujemy na podstawie umowy zawieranej z klientem przed udostępnieniem pomieszczenia. Zapraszamy do współpracy tych Klientów, którzy oczekują solidnych, wytrzymałych pomieszczeń. Nasza oferta spełnia te wymagania. Zapraszamy na ulicę Odrzutową do Janikowa.

Oprócz stacjonarnych magazynów proponujemy również mobilne kontenery biurowe czy socjalne. Działamy na terenie Janikowa, gdzie mieszczą się stacjonarne magazyny, a mobilne kontenery dowozimy również na terenie całego województwa wielkopolskiego. W branży działamy już od lat, zaufało nam mnóstwo zadowolonych Klientów.