RABATY - dla Klientów "Google"!

Wywóz gruzu, odpadów budowlanych, śmieci, ziemi, odpadów zielonych
a także sprzedaż kruszyw, wyburzenia, rozbiórki
- Poznań i okolice

Wywóz gruzu Mosina

Położona ok. 22 km na południe od Poznania Mosina jest miastem, które liczy ponad 13 tysięcy mieszkańców. Prawa miejskie zyskała w XV wieku, a dzisiaj jej powierzchnia to blisko 14 km2. Przez miasto to przebiegają dwie drogi wojewódzkie - 430 oraz 431. Aktualnie gmina bardzo mocno inwestuje w budownictwo wielorodzinne. Miasto położone z dala od miejskiego zgiełku zachęca osoby do zamieszkania tutaj. Powstaje tutaj wiele inwestycji, które muszą być profesjonalnie wspomagane. Duże zainteresowanie budownictwem wielorodzinnym powoduje też generowanie dużej ilości gruzu, które należy w odpowiedni sposób zabezpieczyć i wywieźć. Naprzeciw oczekiwaniom klientów indywidualnych oraz firmowych, firma Eko-gruz zapewnia i dostarcza kontenery do wywozu gruzu w Mosinie. Jako profesjonaliści, dysponujemy możliwością wywozu gruzu z załadunkiem HDS. W przypadku budownictwa wielorodzinnego stanowi to duży atut i ułatwia pracę. Nasza firma dostarcza kontenery o różnych pojemnościach. Dzwoniąc do naszej firmy, nasi doświadczeni konsultanci doradzą odpowiedni rozmiar. Kontener dostarczamy i podstawiamy w określone miejsce, bezpiecznie go ustawiając. Dodatkowo możemy zapewnić Państwu wynajem rękawów do gruzu, aby ułatwić pracę. Wywóz gruzu w Mosinie przez firmę Eko-gruz znacznie ułatwi czystą i bezpieczną pracę przy budowie czy remoncie budynków. Zachęcamy do kontaktu z nami, jesteśmy przekonani, że po wykonanej usłudze wywozu gruzu, dołączą Państwo do grona naszych zadowolonych klientów.

Zadzwoń: 509 522 220

wywóz gruzu Mosina

wywóz śmieci poznań
Nasza firma działa na podstawie wszelkich wymaganych zezwoleń w zakresie odbioru i transportu odpadów.

wywóz śmieci poznań
Wywóz gruzu, odpadów, a także transport wywrotkami o pojemności 12m3 z załadunkiem łyżką HDS.

kontenery na gruz poznań
Porządkowanie terenów otwartych, budynków, strychów, a także prace rozbiórkowe i wyburzeniowe.

kontenery na gruz poznań
Sprzedajemy gruz sortowany, a także odsiewkę, piasek żwir i czarnoziem oraz torf.

kontenery

Dlaczego warto wywozić odpady w kontenerach?

Dlatego, że jest to najtańsza opcja, a zarazem najwygodniejsza - podstawiamy kontenery bezpośrednio do miejsc powstawania gruzu, śmieci i odpadów - na posesje klientów, pod klatki na osiedlach jak również wewnątrz kamienic - dzieki posiadaniu najmniejszych ciężarówek typu Multicar, które zmieszczą się nawet w bardzo wąskie bramy. Kontener metalowy jest zarówno odporny jak i bardzo wytrzymały co pozwala na przewożenie wszystkich odpadów remontowych oraz budowlanych, które są zwykle bardzo ciężkie i zbyt duże, żeby zmieścić je w różnego rodzaju workach. Wszystkie posiadane przez nas kontenery są typu otwartego - mulda, co gwarantuje bardzo wygodny załadunek koparką, ręcznie we wiadrach oraz przy zastosowaniu specjalistycznych rękawów bezpylnych, które można również wynająć w naszej firmie.
kontenery

Kontener na gruz

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy budowlane i remontowe. Pojemniki odbieramy zarówno z placów budowy jak i z prywatnych posesji. Posiadamy niezawodny sprzęt, w tym samochody ciężarowe z dźwigami, które bez problemu poradzą sobie z odbiorem każdej ilości gruzu. Od konkurencji odróżnia nas zaangażowanie oraz szybka realizacja zleceń.

Zadowolenie i satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza. Jesteśmy elastyczni i łatwo dopasowujemy się do wymagań wszystkich naszych klientów. Jeśli odpady nie zmieszczą się do jednego pojemnika wówczas nasi pracownicy będą odbierać kontener na gruz tyle razy ile będzie to konieczne.

Wywóz śmieci i gruzu w Poznaniu przez naszą firmę to sprawdzony i najtańszy sposób na pozbycie się każdej ilości odpadów. Ogromne doświadczenie i duży wybór pojemników sprawia, że nasza oferta jest jedną z najlepszych na rynku. Wystarczy jeden telefon aby zamówić kontener i więcej nie martwić się o zalegający gruz.