RABATY - dla Klientów "Google"!

Wywóz gruzu, odpadów budowlanych, śmieci, ziemi, odpadów zielonych
a także sprzedaż kruszyw, wyburzenia, rozbiórki
- Poznań i okolice

Wywóz gruzu Komorniki

Komorniki są podpoznańską wsią, cieszącą się dużą popularnością wśród firm. Swoje siedziby mają tu duże przedsiębiorstwa. Równie chętnie w Komornikach budowane są bazy wielu dużych firm, a także powierzchnie magazynowe. Komorniki cieszą się dużą popularnością wśród osób prywatnych, które upatrują w tutejszych działkach potencjał na wybudowanie własnego domu. Atrakcyjne połączenie z Poznaniem, bliskość autostrady A2 sprawiają, że Komorniki stanowią interesującą destynację dla wielu osób. Zainteresowanie to dostrzegły firmy budujące domy jedno oraz wielorodzinne. Inwestują tutaj, budując kolejne mieszkania. Duże natężenie budownictwa wiąże się z zwiększonym zapotrzebowaniem na wywóz gruzu. Eko-gruz ma swoich stałych klientów w postaci firm, dla których świadczy usługi wywozu gruzu w Komornikach. Gruz wywożony jest w kontenerach o różnych pojemnościach, w zależności od potrzeb klienta. W Komornikach zapotrzebowanie na wywóz gruzu wiąże się także z remontowanymi domami, które od wielu lat istnieją już na tym terenie. Eko-gruz dostrzegając potrzebę klientów w zakresie wywozu gruzu, oferuje swoim klientom wywóz gruzu kontenerami o różnych pojemnościach. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji. Wystarczy zadzwonić, a oni poprowadzą Państwa przez prosty proces zamówienia. Nasz doświadczony kierowca podstawi kontener na gruz w Komornikach, pod wskazanym adresem, bezpiecznie go ustawi w miejscu dogodnym, a w ustalonym terminie odbierze od Państwa. Wszystko łatwo, prosto i bezpiecznie. Gwarantujemy wywóz gruzu w Komornikach w atrakcyjnych cenach.

Zadzwoń: 509 522 220

wywóz gruzu Komorniki

wywóz śmieci poznań
Nasza firma działa na podstawie wszelkich wymaganych zezwoleń w zakresie odbioru i transportu odpadów.

wywóz śmieci poznań
Wywóz gruzu, odpadów, a także transport wywrotkami o pojemności 12m3 z załadunkiem łyżką HDS.

kontenery na gruz poznań
Porządkowanie terenów otwartych, budynków, strychów, a także prace rozbiórkowe i wyburzeniowe.

kontenery na gruz poznań
Sprzedajemy gruz sortowany, a także odsiewkę, piasek żwir i czarnoziem oraz torf.

kontenery

Dlaczego warto wywozić odpady w kontenerach?

Dlatego, że jest to najtańsza opcja, a zarazem najwygodniejsza - podstawiamy kontenery bezpośrednio do miejsc powstawania gruzu, śmieci i odpadów - na posesje klientów, pod klatki na osiedlach jak również wewnątrz kamienic - dzieki posiadaniu najmniejszych ciężarówek typu Multicar, które zmieszczą się nawet w bardzo wąskie bramy. Kontener metalowy jest zarówno odporny jak i bardzo wytrzymały co pozwala na przewożenie wszystkich odpadów remontowych oraz budowlanych, które są zwykle bardzo ciężkie i zbyt duże, żeby zmieścić je w różnego rodzaju workach. Wszystkie posiadane przez nas kontenery są typu otwartego - mulda, co gwarantuje bardzo wygodny załadunek koparką, ręcznie we wiadrach oraz przy zastosowaniu specjalistycznych rękawów bezpylnych, które można również wynająć w naszej firmie.
kontenery

Kontener na gruz

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy budowlane i remontowe. Pojemniki odbieramy zarówno z placów budowy jak i z prywatnych posesji. Posiadamy niezawodny sprzęt, w tym samochody ciężarowe z dźwigami, które bez problemu poradzą sobie z odbiorem każdej ilości gruzu. Od konkurencji odróżnia nas zaangażowanie oraz szybka realizacja zleceń.

Zadowolenie i satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza. Jesteśmy elastyczni i łatwo dopasowujemy się do wymagań wszystkich naszych klientów. Jeśli odpady nie zmieszczą się do jednego pojemnika wówczas nasi pracownicy będą odbierać kontener na gruz tyle razy ile będzie to konieczne.

Wywóz śmieci i gruzu w Poznaniu przez naszą firmę to sprawdzony i najtańszy sposób na pozbycie się każdej ilości odpadów. Ogromne doświadczenie i duży wybór pojemników sprawia, że nasza oferta jest jedną z najlepszych na rynku. Wystarczy jeden telefon aby zamówić kontener i więcej nie martwić się o zalegający gruz.