RABATY - dla Klientów "Google"!

Wywóz gruzu, odpadów budowlanych, śmieci, ziemi, odpadów zielonych
a także sprzedaż kruszyw, wyburzenia, rozbiórki
- Poznań i okolice

Wywóz gruzu Swarzędz

Swarzędz jest miejscowością położoną nad Jeziorem Swarzędzkim, bezpośrednio graniczy z Poznaniem. Od jego centrum dzieli go zaledwie ok. 10 kilometrów. Mieszka tutaj blisko 31 tysięcy mieszkańców. Duża gęstość zaludnienia może wpływać na większe zapotrzebowanie Swarzędza na wywóz gruzu, czy to z budowy nowych domów i osiedli, czy po prostu z remontowanych pomieszczeń. Wiele warsztatów stolarskich, tapicerskich, które dawniej stanowiły jeden z głównych ośrodków włókienniczych w Wielkopolsce, może skorzystać z naszej oferty, np. w przypadku remontów, czy budowanych nowych pomieszczeń w zakresie wywozu gruzu w Swarzędzu. Nasze kontenery na gruz są różnej pojemności. Można zamówić kontener o mniejszych gabarytach, a można także o dużych - zapewnia to dużą elastyczność i możliwość wyboru odpowiedniego, aby optymalizować koszty wywozu gruzu. Duża ilość nowych inwestycji, jakimi cieszy się Swarzędz (ze względu na bardzo dobrą lokalizację - droga krajowa 92 oraz bliskość autostrady A2), wymagają szybkich i sprawnych działań w zakresie wywozu gruzu, aby zachować czystość i odpowiednie bezpieczeństwo pracy. Nasi doświadczeni pracownicy czekają na Państwa zgłoszenie, aby przyjąć nowe zlecenie wywozu gruzu w Swarzędzu. Obsługujemy tę lokalizację, zaufało nam już wielu klientów. Wierzymy, że nasze profesjonalne podejście oraz atrakcyjne ceny wywozu gruzu kontenerami w Swarzędzu przyczynią się do Państwa zadowolenia oraz nawiązania współpracy. Zapraszamy serdecznie do poznania naszej oferty w tym zakresie!

Zadzwoń: 509 522 220

wywóz gruzu Swarzędz

wywóz śmieci poznań
Nasza firma działa na podstawie wszelkich wymaganych zezwoleń w zakresie odbioru i transportu odpadów.

wywóz śmieci poznań
Wywóz gruzu, odpadów, a także transport wywrotkami o pojemności 12m3 z załadunkiem łyżką HDS.

kontenery na gruz poznań
Porządkowanie terenów otwartych, budynków, strychów, a także prace rozbiórkowe i wyburzeniowe.

kontenery na gruz poznań
Sprzedajemy gruz sortowany, a także odsiewkę, piasek żwir i czarnoziem oraz torf.

kontenery

Dlaczego warto wywozić odpady w kontenerach?

Dlatego, że jest to najtańsza opcja, a zarazem najwygodniejsza - podstawiamy kontenery bezpośrednio do miejsc powstawania gruzu, śmieci i odpadów - na posesje klientów, pod klatki na osiedlach jak również wewnątrz kamienic - dzieki posiadaniu najmniejszych ciężarówek typu Multicar, które zmieszczą się nawet w bardzo wąskie bramy. Kontener metalowy jest zarówno odporny jak i bardzo wytrzymały co pozwala na przewożenie wszystkich odpadów remontowych oraz budowlanych, które są zwykle bardzo ciężkie i zbyt duże, żeby zmieścić je w różnego rodzaju workach. Wszystkie posiadane przez nas kontenery są typu otwartego - mulda, co gwarantuje bardzo wygodny załadunek koparką, ręcznie we wiadrach oraz przy zastosowaniu specjalistycznych rękawów bezpylnych, które można również wynająć w naszej firmie.
kontenery

Kontener na gruz

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy budowlane i remontowe. Pojemniki odbieramy zarówno z placów budowy jak i z prywatnych posesji. Posiadamy niezawodny sprzęt, w tym samochody ciężarowe z dźwigami, które bez problemu poradzą sobie z odbiorem każdej ilości gruzu. Od konkurencji odróżnia nas zaangażowanie oraz szybka realizacja zleceń.

Zadowolenie i satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza. Jesteśmy elastyczni i łatwo dopasowujemy się do wymagań wszystkich naszych klientów. Jeśli odpady nie zmieszczą się do jednego pojemnika wówczas nasi pracownicy będą odbierać kontener na gruz tyle razy ile będzie to konieczne.

Wywóz śmieci i gruzu w Poznaniu przez naszą firmę to sprawdzony i najtańszy sposób na pozbycie się każdej ilości odpadów. Ogromne doświadczenie i duży wybór pojemników sprawia, że nasza oferta jest jedną z najlepszych na rynku. Wystarczy jeden telefon aby zamówić kontener i więcej nie martwić się o zalegający gruz.