RABATY - dla Klientów "Google"!

Wywóz gruzu, odpadów budowlanych, śmieci, ziemi, odpadów zielonych
a także sprzedaż kruszyw, wyburzenia, rozbiórki
- Poznań i okolice

Wywóz ziemi, gliny, odpadów zielonych - transport

Wywóz ziemi, gliny, piasku i transport

Jeżeli szukacie Państwo sprawdzonej, rzetelnej i terminowej firmy do wywozu ziemi, gliny, odpadów zielonych itp. na terenie Poznania i przyległych gmin to zapraszamy do nas! Dysponujemy zestawami potrafiącymi wywieźć nawet do 28T ziemi, gliny bądź gruzu, jak również autami 3 i 4 -osiowymi wywożącymi do 16T. Dysponujemy flotą pojazdów, która potrafi obsłużyć każdą budowę "na czas". Posiadamy ładowarki do załadunku ziemi i gruzu. Działamy w oparciu o zezwolenie na wywóz odpadów, każdorazowo wystawiamy karty przekazania odpadów w trosce o środowisko! Wywóz ziemi, wywóz gliny oraz wywóz gruzu na terenie Poznania to nasza specjalność!

Dla naszych Klientów świadczymy również usługi transportowe innych materiałów sypkich wywrotkami na terenie Poznania i całego powiatu poznańskiego - Zapraszamy do skorzystania z naszych specjalistycznych usług! Dysponujemy zestawami (ciągnik z naczepą) potrafiącymi przewieźć nawet do 28T ładunku sypkiego, jak również autami 3 i 4 - osiowymi do 16T ładunku.

W przypadku zapotrzebowania na usługi transportowe materiałów sypkich od 1T do 5T dysponujemy małymi pojazdami z kontenerami, dzięki czemu możemy dotrzeć nawet do wąskich bram i przejazdów jak również na tereny wąskich kamienic i podwórek.

TRANSPORTUJEMY:

  • kruszywo - gruz sortowany
  • beton
  • piasek
  • odsiewkę/pospółkę
  • ziemię, glinę
  • wszelkie odpady pobudowlane
  • odpady zielone

Zachęcamy do kontaktu z nami, szybko i sprawnie wywieziemy ziemię, glinę w Poznaniu i okolicach.

transport ziemi Poznań
transport ziemi Poznań
transport ziemi Poznań