RABATY - dla Klientów "Google"!

Wywóz gruzu, odpadów budowlanych, śmieci, ziemi, odpadów zielonych
a także sprzedaż kruszyw, wyburzenia, rozbiórki
- Poznań i okolice

Wywóz ziemi, gliny, odpadów zielonych - transport

Wywóz ziemi, gliny, piasku i transport

Jeżeli szukacie Państwo sprawdzonej, rzetelnej i terminowej firmy do wywozu ziemi, gliny, odpadów zielonych itp. na terenie Poznania i przyległych gmin to zapraszamy do nas! Dysponujemy zestawami potrafiącymi wywieźć nawet do 28T ziemi, gliny bądź gruzu, jak również autami 3 i 4 -osiowymi wywożącymi do 16T. Dysponujemy flotą pojazdów, która potrafi obsłużyć każdą budowę "na czas". Posiadamy ładowarki do załadunku ziemi i gruzu. Działamy w oparciu o zezwolenie na wywóz odpadów, każdorazowo wystawiamy karty przekazania odpadów w trosce o środowisko! Wywóz ziemi, wywóz gliny oraz wywóz gruzu na terenie Poznania to nasza specjalność!

Dla naszych Klientów świadczymy również usługi transportowe innych materiałów sypkich wywrotkami na terenie Poznania i całego powiatu poznańskiego - Zapraszamy do skorzystania z naszych specjalistycznych usług! Dysponujemy zestawami (ciągnik z naczepą) potrafiącymi przewieźć nawet do 28T ładunku sypkiego, jak również autami 3 i 4 - osiowymi do 16T ładunku.

W przypadku zapotrzebowania na usługi transportowe materiałów sypkich od 1T do 5T dysponujemy małymi pojazdami z kontenerami, dzięki czemu możemy dotrzeć nawet do wąskich bram i przejazdów jak również na tereny wąskich kamienic i podwórek.

TRANSPORTUJEMY:

  • kruszywo - gruz sortowany
  • beton
  • piasek
  • odsiewkę/pospółkę
  • ziemię, glinę
  • wszelkie odpady pobudowlane
  • odpady zielone

Zachęcamy do kontaktu z nami, szybko i sprawnie wywieziemy ziemię, glinę w Poznaniu i okolicach.

transport ziemi Poznań
transport ziemi Poznań
transport ziemi Poznań
kontenery

Dlaczego warto wywozić odpady w kontenerach?

Dlatego, że jest to najtańsza opcja, a zarazem najwygodniejsza - podstawiamy kontenery bezpośrednio do miejsc powstawania gruzu, śmieci i odpadów - na posesje klientów, pod klatki na osiedlach jak również wewnątrz kamienic - dzieki posiadaniu najmniejszych ciężarówek typu Multicar, które zmieszczą się nawet w bardzo wąskie bramy. Kontener metalowy jest zarówno odporny jak i bardzo wytrzymały co pozwala na przewożenie wszystkich odpadów remontowych oraz budowlanych, które są zwykle bardzo ciężkie i zbyt duże, żeby zmieścić je w różnego rodzaju workach. Wszystkie posiadane przez nas kontenery są typu otwartego - mulda, co gwarantuje bardzo wygodny załadunek koparką, ręcznie we wiadrach oraz przy zastosowaniu specjalistycznych rękawów bezpylnych, które można również wynająć w naszej firmie.
kontenery

Kontener na gruz

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy budowlane i remontowe. Pojemniki odbieramy zarówno z placów budowy jak i z prywatnych posesji. Posiadamy niezawodny sprzęt, w tym samochody ciężarowe z dźwigami, które bez problemu poradzą sobie z odbiorem każdej ilości gruzu. Od konkurencji odróżnia nas zaangażowanie oraz szybka realizacja zleceń.

Zadowolenie i satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza. Jesteśmy elastyczni i łatwo dopasowujemy się do wymagań wszystkich naszych klientów. Jeśli odpady nie zmieszczą się do jednego pojemnika wówczas nasi pracownicy będą odbierać kontener na gruz tyle razy ile będzie to konieczne.

Wywóz śmieci i gruzu w Poznaniu przez naszą firmę to sprawdzony i najtańszy sposób na pozbycie się każdej ilości odpadów. Ogromne doświadczenie i duży wybór pojemników sprawia, że nasza oferta jest jedną z najlepszych na rynku. Wystarczy jeden telefon aby zamówić kontener i więcej nie martwić się o zalegający gruz.