RABATY - dla Klientów "Google"!

Wywóz gruzu, odpadów budowlanych, śmieci, ziemi, odpadów zielonych
a także sprzedaż kruszyw, wyburzenia, rozbiórki
- Poznań i okolice

Wyburzenia i rozbiórki Poznań

Firma EKO-GRUZ od samego początku zajmuje się rozbiórkami i wyburzeniami domków jednorodzinnych, garaży, altan działkowych, warsztatów i hal na terenie Poznania i gmin ościennych. Dzięki posiadaniu własnej kruszarni oraz specjalistycznego sprzętu oraz doświadczonej załogi możemy zagwarantować Państwu najniższe ceny oraz szybką i fachową obsługę. Rozbiórki i wyburzenia to nasza pasja a do każdego, nawet najmniejszego zlecenia podchodzimy indywidualnie orz z największym zaangażowaniem. Posiadamy wszelkie wymagane uprawnienia i umiejętności.

Wyburzamy konstrukcje metalowe, żelbetowe, ceglane oraz mieszane w centralnych terenach Miasta Poznania oraz na terenach otwartych na obszarze całego powiatu Poznańskiego. Stosujemy konwencjonalne metody wyburzeniowe i rozbiórkowe przy zastosowaniu sprzętu ciężkiego takiego jak koparki, koparko ładowarki i ładowarki oraz specjalistyczne wywrotki z dźwigami HDS. Realizujemy wszystkie rozbiórki i wyburzenia w Poznaniu kompleksowo od ręcznego uprzątnięcia śmieci do kontenerów, po wywóz i utylizację odpadów - śmieci, gruzu itp.

Gruz poddajemy obróbce na profesjonalnej instalacji, dzięki czemu po skruszeniu i przesianiu trafia ponownie do użytku jako surowiec wtórny - kruszywo recyklingowe sortowane.

wyburzenia Poznań
rozbiórki Poznań
rozbiórki Poznań
rozbiórki Poznań
rozbiórki Poznań
rozbiórki Poznań
kontenery

Dlaczego warto wywozić odpady w kontenerach?

Dlatego, że jest to najtańsza opcja, a zarazem najwygodniejsza - podstawiamy kontenery bezpośrednio do miejsc powstawania gruzu, śmieci i odpadów - na posesje klientów, pod klatki na osiedlach jak również wewnątrz kamienic - dzieki posiadaniu najmniejszych ciężarówek typu Multicar, które zmieszczą się nawet w bardzo wąskie bramy. Kontener metalowy jest zarówno odporny jak i bardzo wytrzymały co pozwala na przewożenie wszystkich odpadów remontowych oraz budowlanych, które są zwykle bardzo ciężkie i zbyt duże, żeby zmieścić je w różnego rodzaju workach. Wszystkie posiadane przez nas kontenery są typu otwartego - mulda, co gwarantuje bardzo wygodny załadunek koparką, ręcznie we wiadrach oraz przy zastosowaniu specjalistycznych rękawów bezpylnych, które można również wynająć w naszej firmie.
kontenery

Kontener na gruz

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy budowlane i remontowe. Pojemniki odbieramy zarówno z placów budowy jak i z prywatnych posesji. Posiadamy niezawodny sprzęt, w tym samochody ciężarowe z dźwigami, które bez problemu poradzą sobie z odbiorem każdej ilości gruzu. Od konkurencji odróżnia nas zaangażowanie oraz szybka realizacja zleceń.

Zadowolenie i satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza. Jesteśmy elastyczni i łatwo dopasowujemy się do wymagań wszystkich naszych klientów. Jeśli odpady nie zmieszczą się do jednego pojemnika wówczas nasi pracownicy będą odbierać kontener na gruz tyle razy ile będzie to konieczne.

Wywóz śmieci i gruzu w Poznaniu przez naszą firmę to sprawdzony i najtańszy sposób na pozbycie się każdej ilości odpadów. Ogromne doświadczenie i duży wybór pojemników sprawia, że nasza oferta jest jedną z najlepszych na rynku. Wystarczy jeden telefon aby zamówić kontener i więcej nie martwić się o zalegający gruz.