RABATY - dla Klientów "Google"!

Wywóz gruzu, odpadów budowlanych, śmieci, ziemi, odpadów zielonych
a także sprzedaż kruszyw, wyburzenia, rozbiórki
- Poznań i okolice

Wyburzenia i rozbiórki Poznań

Firma EKO-GRUZ od samego początku zajmuje się rozbiórkami i wyburzeniami domków jednorodzinnych, garaży, altan działkowych, warsztatów i hal na terenie Poznania i gmin ościennych. Dzięki posiadaniu własnej kruszarni oraz specjalistycznego sprzętu oraz doświadczonej załogi możemy zagwarantować Państwu najniższe ceny oraz szybką i fachową obsługę. Rozbiórki i wyburzenia to nasza pasja a do każdego, nawet najmniejszego zlecenia podchodzimy indywidualnie orz z największym zaangażowaniem. Posiadamy wszelkie wymagane uprawnienia i umiejętności.

Wyburzamy konstrukcje metalowe, żelbetowe, ceglane oraz mieszane w centralnych terenach Miasta Poznania oraz na terenach otwartych na obszarze całego powiatu Poznańskiego. Stosujemy konwencjonalne metody wyburzeniowe i rozbiórkowe przy zastosowaniu sprzętu ciężkiego takiego jak koparki, koparko ładowarki i ładowarki oraz specjalistyczne wywrotki z dźwigami HDS. Realizujemy wszystkie rozbiórki i wyburzenia w Poznaniu kompleksowo od ręcznego uprzątnięcia śmieci do kontenerów, po wywóz i utylizację odpadów - śmieci, gruzu itp.

Gruz poddajemy obróbce na profesjonalnej instalacji, dzięki czemu po skruszeniu i przesianiu trafia ponownie do użytku jako surowiec wtórny - kruszywo recyklingowe sortowane.

wyburzenia Poznań
rozbiórki Poznań
rozbiórki Poznań
rozbiórki Poznań
rozbiórki Poznań
rozbiórki Poznań