RABATY - dla Klientów "Google"!

Wywóz gruzu, odpadów budowlanych, śmieci, ziemi, odpadów zielonych
a także sprzedaż kruszyw, wyburzenia, rozbiórki
- Poznań i okolice

Wywóz gruzu Puszczykowo

Miasto Puszczykowo, które jest położenie w granicach otuliny Wielkopolskiego Parku Narodowego. Jego powierzchnia to około 16,5 km2. Liczne okoliczne atrakce, jak pałacyki czy wille, duża ilość terenów leśnych sprawiają, że Puszczykowo od dawna cieszy się dużą popularnością. Jest tutaj dużo wiekowych, odnowionych domów, willi, a ceny działek potrafią być bardzo wysokie. Mimo to, Puszczykowo cieszy się dużym zainteresowaniem inwestorów prywatnych, którzy często budują interesujące inwestycje. Szczególne potrzeby inwestorów wymagają sprawnie przeprowadzonego procesu budowy, w tym także rzetelnego i terminowego wywozu gruzu. Eko-gruz jest sprawdzonym partnerem w zakresie wywozu gruzu w Puszczykowie. W zależności od Państwa potrzeby możemy dostarczyć kontener w ustalone miejsce o ustalonej porze w dowolnym z dostępnych rozmiarów. Jesteśmy elastyczni, dlatego nasza oferta może być dosłownie skrojona na miarę, dla najbardziej wymagających klientów. Nasze fachowe podejście sprawia, że wywóz gruzu nie sprawi Państwu kłopotu. Nasi pracownicy zapewnią pełne zadowolenie z wykonanej usługi. Na przełomie wielu laty wypracowaliśmy sobie doświadczenie, które sprawia, że zadanie, jakim jest wywóz gruzu kontenerami będzie wykonane profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Duża ilość obiektów już historycznych wymaga uważnego remontu, dbałości o szczegóły oraz zachowanie czystości wokół. Dlatego wywóz gruzu w Puszczykowie jest istotny, aby zachować ten porządek. Eko-gruz jako profesjonalny partner, zachęca do skorzystania z oferty!

Zadzwoń: 509 522 220

wywóz gruzu Puszczykowo

wywóz śmieci poznań
Nasza firma działa na podstawie wszelkich wymaganych zezwoleń w zakresie odbioru i transportu odpadów.

wywóz śmieci poznań
Wywóz gruzu, odpadów, a także transport wywrotkami o pojemności 12m3 z załadunkiem łyżką HDS.

kontenery na gruz poznań
Porządkowanie terenów otwartych, budynków, strychów, a także prace rozbiórkowe i wyburzeniowe.

kontenery na gruz poznań
Sprzedajemy gruz sortowany, a także odsiewkę, piasek żwir i czarnoziem oraz torf.

kontenery

Dlaczego warto wywozić odpady w kontenerach?

Dlatego, że jest to najtańsza opcja, a zarazem najwygodniejsza - podstawiamy kontenery bezpośrednio do miejsc powstawania gruzu, śmieci i odpadów - na posesje klientów, pod klatki na osiedlach jak również wewnątrz kamienic - dzieki posiadaniu najmniejszych ciężarówek typu Multicar, które zmieszczą się nawet w bardzo wąskie bramy. Kontener metalowy jest zarówno odporny jak i bardzo wytrzymały co pozwala na przewożenie wszystkich odpadów remontowych oraz budowlanych, które są zwykle bardzo ciężkie i zbyt duże, żeby zmieścić je w różnego rodzaju workach. Wszystkie posiadane przez nas kontenery są typu otwartego - mulda, co gwarantuje bardzo wygodny załadunek koparką, ręcznie we wiadrach oraz przy zastosowaniu specjalistycznych rękawów bezpylnych, które można również wynająć w naszej firmie.
kontenery

Kontener na gruz

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy budowlane i remontowe. Pojemniki odbieramy zarówno z placów budowy jak i z prywatnych posesji. Posiadamy niezawodny sprzęt, w tym samochody ciężarowe z dźwigami, które bez problemu poradzą sobie z odbiorem każdej ilości gruzu. Od konkurencji odróżnia nas zaangażowanie oraz szybka realizacja zleceń.

Zadowolenie i satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza. Jesteśmy elastyczni i łatwo dopasowujemy się do wymagań wszystkich naszych klientów. Jeśli odpady nie zmieszczą się do jednego pojemnika wówczas nasi pracownicy będą odbierać kontener na gruz tyle razy ile będzie to konieczne.

Wywóz śmieci i gruzu w Poznaniu przez naszą firmę to sprawdzony i najtańszy sposób na pozbycie się każdej ilości odpadów. Ogromne doświadczenie i duży wybór pojemników sprawia, że nasza oferta jest jedną z najlepszych na rynku. Wystarczy jeden telefon aby zamówić kontener i więcej nie martwić się o zalegający gruz.