RABATY - dla Klientów "Google"!

Wywóz gruzu, odpadów budowlanych, śmieci, ziemi, odpadów zielonych
a także sprzedaż kruszyw, wyburzenia, rozbiórki
- Poznań i okolice

Kruszywo / gruz sortowany Poznań / sprzedaż piasku w kontenerach

Nasze kruszywa to utrzymana wysoka jakość dzięki odpowiednim technologiom kruszenia i przesiewania gruzu.

Posiadamy najtańszy transport, dzięki któremu dostarczymy Państwu gruz sortowany pod wskazany adres na terenie całego województwa wielkopolskiego. Dysponujemy zarówno wywrotkami 3 i 4 osiowymi, dzięki czemu możemy dotrzeć na budowę, gdzie panują bardzo trudne warunki terenowe- są to auta z napędami na wszystkie osie tylne co gwarantuje, że nie zakopiemy się w błocie. Dla Klientów, którzy mają łatwiejszy dojazd do budowy proponujemy transport zestawami - ciągnik z bardzo dużą naczepą co jest najtańszą alternatywą na transport gruzu.

OFERUJEMY:
 • PIASEK / ODSIEWKA 0 - 0,4 mm (PROMOCJA)
 • Gruz drobny 0,4 mm do 32 mm (PROMOCJA)
 • Gruz gruby 32 mm do 64 mm (PROMOCJA)
ZASTOSOWANIE PIASKU/ODSIEWKI:
 • obsypywanie oraz zasypywanie tarasów i fundamentów
 • niwelacje terenów i stabilizacja gruntu
 • zasypanie wykopów i podsypka pod rury
 • podbudowa i podsypka do układania kostki brukowej
 • nasypy, wymiany gruntów itp.
ZASTOSOWANIE GRUZU:
 • podbudowa pod kostkę brukową
 • utwardzenie placu budowy, parkingów, placów magazynowych
 • budowa dróg
 • utwardzanie terenu pod budowy wielkopowierzchniowe
 • obiekty inżynieryjne (mosty, wiadukty i inne)
 • utwardzanie i wyrównywanie dróg gruntowych itp.
NAJTAŃSZY TRANSPORT GRUZU:
 • od 1T do 4T kruszywa (mały kontener 3,7m3)
 • od 5T do 10T kruszywa (duży kontener 8m3)
 • od 11T do 18T kruszywa (wywrotka 15m3)
 • od 25 do 28T kruszywa (wywrotka: zestaw z naczepą - wanną)

Wszystkie oferowane przez nas kruszywa posiadają aktualne atesty i certyfikaty potwierdzające jakość oferowanego przez nas towaru. Proponujemy również usługi koparko-ładowarką przy rozganianiu kruszyw oraz wynajem zagęszczarki 500 kg do jego ubicia.

kruszywa budowlane Poznań
kruszywa budowlane Poznań
kruszywa budowlane Poznań
kruszywa budowlane Poznań

Sprzedaż piasku / żwiru w kontenerach

Nasza firma Eko-gruz wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom i oferuje sprzedaż piasku/żwiru w kontenerach - na terenie Poznania i wszystkich miejscowości ościennych. Dostarczamy Państwu potrzebną ilość w odpowiednich kontenerach, o różnych pojemnościach - dostosowaną do Państwa potrzeb. Transport piasku / żwiru w kontenerach to łatwy sposób na zamówienie potrzebnej nam ilości. Szybko, wygodnie, sprawnie i co najważniejsze - w pełni profesjonalnie oraz w atrakcyjnej cenie.

Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami, nasi doradcy chętnie przedstawią ofertę na dostarczenie piasku / świru w kontenerach.

kontenery

Dlaczego warto wywozić odpady w kontenerach?

Dlatego, że jest to najtańsza opcja, a zarazem najwygodniejsza - podstawiamy kontenery bezpośrednio do miejsc powstawania gruzu, śmieci i odpadów - na posesje klientów, pod klatki na osiedlach jak również wewnątrz kamienic - dzieki posiadaniu najmniejszych ciężarówek typu Multicar, które zmieszczą się nawet w bardzo wąskie bramy. Kontener metalowy jest zarówno odporny jak i bardzo wytrzymały co pozwala na przewożenie wszystkich odpadów remontowych oraz budowlanych, które są zwykle bardzo ciężkie i zbyt duże, żeby zmieścić je w różnego rodzaju workach. Wszystkie posiadane przez nas kontenery są typu otwartego - mulda, co gwarantuje bardzo wygodny załadunek koparką, ręcznie we wiadrach oraz przy zastosowaniu specjalistycznych rękawów bezpylnych, które można również wynająć w naszej firmie.
kontenery

Kontener na gruz

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy budowlane i remontowe. Pojemniki odbieramy zarówno z placów budowy jak i z prywatnych posesji. Posiadamy niezawodny sprzęt, w tym samochody ciężarowe z dźwigami, które bez problemu poradzą sobie z odbiorem każdej ilości gruzu. Od konkurencji odróżnia nas zaangażowanie oraz szybka realizacja zleceń.

Zadowolenie i satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza. Jesteśmy elastyczni i łatwo dopasowujemy się do wymagań wszystkich naszych klientów. Jeśli odpady nie zmieszczą się do jednego pojemnika wówczas nasi pracownicy będą odbierać kontener na gruz tyle razy ile będzie to konieczne.

Wywóz śmieci i gruzu w Poznaniu przez naszą firmę to sprawdzony i najtańszy sposób na pozbycie się każdej ilości odpadów. Ogromne doświadczenie i duży wybór pojemników sprawia, że nasza oferta jest jedną z najlepszych na rynku. Wystarczy jeden telefon aby zamówić kontener i więcej nie martwić się o zalegający gruz.