RABATY - dla Klientów "Google"!

Wywóz gruzu, odpadów budowlanych, śmieci, ziemi, odpadów zielonych
a także sprzedaż kruszyw, wyburzenia, rozbiórki
- Poznań i okolice

Kontenery biurowe / socjalne Poznań

Wynajem kontenerów biurowych i socjalnych na terenie Poznania i okolic do 100km.

Firma Eko - Gruz oferuje Państwu kontenery biurowe i socjalne, które mają doskonałe zastosowanie nie tylko jako pomieszczenie zaplecza budowlanego. Doskonale sprawdzą się na Państwa budowie po prostu jako pomieszczenia magazynowe. Firma Eko - Gruz dostarcza rozwiązania, które są świetnym zastępstwem dla tradycyjnych budynków biurowych. Udostępniamy Państwu możliwość dodatkowego wyposażenia, do którego zaliczamy m. in. klimatyzatory, grzejniki elektryczne, czy możliwość instalacji zaplecza sanitarnego.

Wynajem kontenerów przez naszą firmę, to dostarczenie kontenera we wskazane przez Państwa miejsce, jego montaż oraz serwis w trakcie wynajmu.

Jakie plusy wiążą się z wynajmem kontenerów biurowych w naszej firmie?

Jest to doskonała opcja dla firmy, która potrzebuje kompleksowego zaplecza kontenerowego, otwarcia biura, czy też utworzenia miejsca magazynowego. Oferta wynajmu kontenera jest o wiele korzystniejszym rozwiązaniem niż jego zakup.

Nasze kontenery biurowe mogą stanowić idealne miejsce odpoczynku pracowników i zapewnić bezpieczeństwo przechowywanych na terenie budowy urządzeń, czy materiałów. Nasza firma zapewnie profesjonalny serwis kontenerów w trakcie wynajmu.

Dzięki wynajmowi kontenerów biurowych / kontenerów socjalnych zyskują Państwo, dzięki:

  • eliminacji kosztów zakupu
  • łatwości zamówienia kontenera i szybkości jego dostarczenia
  • dostosowanie do indywidualnych Państwa potrzeb
  • fachowe doradztwo ze strony naszej firmy
  • serwis kontenerów

kontenery biurowe Poznań kontenery biurowe Poznań kontenery biurowe Poznań kontenery biurowe Poznań kontenery biurowe Poznań kontenery biurowe Poznań kontenery biurowe Poznań kontenery biurowe Poznań kontenery biurowe Poznań kontenery biurowe Poznań

kontenery

Dlaczego warto wywozić odpady w kontenerach?

Dlatego, że jest to najtańsza opcja, a zarazem najwygodniejsza - podstawiamy kontenery bezpośrednio do miejsc powstawania gruzu, śmieci i odpadów - na posesje klientów, pod klatki na osiedlach jak również wewnątrz kamienic - dzieki posiadaniu najmniejszych ciężarówek typu Multicar, które zmieszczą się nawet w bardzo wąskie bramy. Kontener metalowy jest zarówno odporny jak i bardzo wytrzymały co pozwala na przewożenie wszystkich odpadów remontowych oraz budowlanych, które są zwykle bardzo ciężkie i zbyt duże, żeby zmieścić je w różnego rodzaju workach. Wszystkie posiadane przez nas kontenery są typu otwartego - mulda, co gwarantuje bardzo wygodny załadunek koparką, ręcznie we wiadrach oraz przy zastosowaniu specjalistycznych rękawów bezpylnych, które można również wynająć w naszej firmie.